UFC

Wyniki UFC Norfolk: Jordan Griffin udusił TJ-a Browna – VIDEO

Jordan Griffin uratował się przed zwolnieniem z UFC, przerywając serię dwóch porażek podczas gali w Norfolk, gdzie udusił TJ-a Browna.

Jordan Griffin (18-7) odniósł premierowe zwycięstwo pod sztandarem UFC, podczas gali UFC on ESPN+ 27 w Norfolk dusząc w drugiej rundzie debiutującego w oktagonie TJ-a Browna (14-7).

Pierwsza runda walki należała zdecydowanie do debiutanta. Już w pierwszej akcji wstrząsnął rywalem, później przez kilka minut gnębiąc go przy ogrodzeniu w klinczu, gdzie regularnie go obalał. Griffin miał swoje momenty, gdy zaatakował gilotynami, ale Brown dwukrotnie się wyswobodził.

Obaj zawodnicy wdali się w ostre wymiany na otwarcie drugiej rundy – i obaj trafili dobrymi ciosami. Brown szybko jednak przeszedł w tryb zapaśniczy, męcząc Griffina w parterze – najpierw na środku oktagonu, później przy siatce.Podobnie jednak jak w pierwszej odsłonie, tak i w drugiej Brown dawał rywalowi szyję. Gdy Griffin utorował sobie drogę na nogi przy ogrodzeniu, a Griffin ponownie poszukał obalenia, Jorda zaatakował gilotyną, lądując na plecach. Brown zdołał co prawda uciec do pozycji bocznej, ale… Z tej nietypowej pozycji Griffin udusił rywala.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1233891858474053632?s=20

Dla Jordana Griffina jest to pierwsze zwycięstwo pod sztandarem UFC, które najprawdopodobniej ratuje go przed zwolnieniem – przegrał bowiem dwa pierwsze starcia w UFC

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

UFC Norfolk: Benavidez vs. Figueiredo – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button