Bez kategoriiUFC

Wyniki UFC Moncton: Dan Madge demoluje Te Edwardsa w debiucie – video

Dan Madge wkroczył z przytupem do UFC, w swoim debiutanckim boju rozbijając w pył Te Edwardsa podczas gali UFC Fight Night 138.

W starciu dwóch debiutujących lekkich Dan Madge (8-3-1) w rewelacyjnym stylu zdemolował faworyzowanego Te Edwardsa (6-2) podczas gali UFC Fight Night 138 w Moncton.
Obaj zawodnicy od razu rzucili się na siebie z pasją – i już w jednej z pierwszych wymian walczący z odwrotnej pozycji Afrykaner posłał Amerykanina na deski, ale próbując go dobić, wpadł w klincz i został przewrócony.

Z pleców Madge kręcił się jednak jak zły, będąc nawet o włos od odklepania Edwardsa balachą.

Amerykanin uchronił się, ale z góry nie był w stanie wyprowadzić żadnej ofensywy, nieustannie atakowany przez niezwykle agresywnie usposobionego z pleców Madge’a. Z czasem Edwards przestał nawet schodzić do jego gardy, stojąc nad okopującym jego nogi z pleców Madgem. Gdy sędzia podniósł w końcu walkę, Afrykaner od razu ruszył do ostrej szarży, ale nie był w stanie ubić rywala.

Co się jednak odwlekło, to nie uciekło. Od początku drugiej rundy bojowo usposobiony Afrykaner zaatakował ostro, ustawiając sobie przeciwnika na siatce. Tam zdzielił Edwardsa lewym kopnięciem na głowę, okrutnie naruszając, by następnie dobić go prawym high kickiem i serią ciosów.

W ten sposób 27-letni były mistrz wagi lekkiej południowoafrykańskiej organizacji EFC notuje spektakularny debiut, zapowiadając w wywiadzie po walce marsz po złoto.

*****

UFC Moncton: Volkan vs. Smith – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button