UFC

Wyniki UFC Moncton: Calvin Kattar dał się wyszumieć Chrisowi Fishgoldowi, ubijając go w pierwszej rundzie – video

Calvin Kattar powrócił na zwycięskie tory, rozbijając Chrisa Fishgolda podczas gali UFC Fight Night 138 w Moncton.

Calvin Kattar (19-3) nie dał żadnych szans Chrisowi Fishgoldowi (17-1-1), ubijając debiutującego w oktagonie byłego mistrza wagi piórkowej Cage Warriors podczas gali UFC Fight Night 138 w Moncton.
Fishgold od początku walki ruszył do ostrych ataków, w każde praktycznie uderzenia czy kopnięcie wkładając maksimum wysiłku. Zdzielił Kattara kilkoma srogimi lowkingami na łydkę oraz bombami na głowę, ale Amerykanin zachowywał stoicki spokój, świetnie pracując w defensywie i dając się Brytyjczykowi wyszumieć.

Z czasem, gdy debiutant zaczął zwalniać, Kattar zaczął sam rozpuszczać ręce w długich prostych, szybko rozbijając rywalowi twarz, która zalała się krwią. W końcu posłał Fishgolda na deski kombinacją 1-2, krosem dosięgając rywala za uchem. Rzucił się do dobitki za naruszonym liverpoolczykiem, kończąc go uderzeniami.

Calvin Kattar powrócił w ten sposób na drogę zwycięstw po porażce z Renato Moicano. Z rekordem 3-1 wypełnił kontrakt z UFC i nie ukrywa, że jest zainteresowany jego przedłużeniem, licząc też na rywala z czołowej piętnastki kategorii piórkowej w kolejnej walce.

*****

UFC Moncton: Volkan vs. Smith – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button