UFC

Wyniki UFC Kopenhaga: Jared Cannonier zdemolował Jacka Hermanssona – VIDEO

Jared Cannonier uciszył fanów w Kopenhadze, rozbijając w pył Jacka Hermanssona w daniu głównym gali UFC on ESPN+ 18.

W walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 18 w Kopenhadze Jared Cannonier (13-4) zaprezentował wyborną formę, demolując Jacka Hermanssona (20-5).

Hermansson rozpoczął aktywnie i agresywnie, zasypując Cannoniera uderzeniami i kopnięciami, a następnie idąc mocno po obalenie. Amerykanin wybronił się jednak doskonale. Gdy walka wróciła na środek oktagonu, Hermansson w końcu dopiął swego, przewracając rywala.

Omal nie zaszedł mu nawet za plecy, ale Cannonier świetnie się uwolnił, umiejętnie wracając na nogi. Wracamy na środek oktagonu. Tam Szwed poluje na pojedyncze proste i lowkingi na wysokości łydki. Amerykanin czai się na kontry. Kolejna świetna obrona przed obaleniem w wykonaniu Cannoniera. Amerykanin podkręca tempo, odpala proste, lowkingi. Czuje się coraz pewniej. Wszystko wyprowadzane z luzu, szybko i precyzyjnie. Jack ponownie idzie po obalenie – Cannonier broni się, ale inkasuje kolano na korpus. W stójce jednak to Jared prezentuje się lepiej. Jest szybszy, precyzyjniejszy. Śliczne proste wchodzą czysto. Okopuje też rywala srogimi lowkingami.

Joker z lowkingiem na otwarcie drugiej rundy. Cannonier niewiele sobie jednak z tego robi. Trafia prostym, ślicznie blokuje kolejne niskie kopnięcie ze strony Szweda, a następnie gdy ten nurkuje po obalenie, kontruje soczystym podbródkiem! Hermansson zatacza się, cofa, upada pod ogrodzeniem! Cannonier rozpuszcza ręce z góry! Szwed ma dość, chroni tylko głowę, nie poprawiając pozycji! Koniec!

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1178050947706245120?s=20
Dla Jareda Cannoniera jest to już trzecie z rzędu zwycięstwo, którym włącza się do rozgrywki mistrzowskiej gali średniej. Seria czterech wiktorii Szweda dobiegła końca.

*****

UFC Kopenhaga: Hermansson vs. Cannonier – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button