UFC

Wyniki UFC Kopenhaga: Jack Shore dominuje i poddaje Nohelina Hernandeza – VIDEO

Były mistrz wagi koguciej Cage Warriors Jack Shore rozpoczął przygodę z UFC z przytupem, dominując i poddając Nohelina Hernandeza w Kopenhadze.

W pojedynku otwierającym galę UFC on ESPN+ 18 w Kopenhadze debiutujący w oktagonie Jack Shore (12-0) zdominował i w trzeciej rundzie poddał Nohelina Hernandeza (10-4).

Shore rozpoczął walkę nieco lepiej, będąc aktywniejszym i trafiając kilkoma prostymi oraz kopnięciami. Poszukał obalenia, ale Hernandez dobrze się wybronił, a chwilę potem zdzielił Walijczyka soczystym prostym w kontrze, mocno rozbijając mu nos. Tank spróbował kolejnego obalenia i tym razem dopiął swego, na dole zachodząc Hernandezowi za plecy. Stamtąd kontrolował Amerykanina, obijał i szukał duszenia.

Po serii wymian w drugiej rundzie – Walijczyk był aktywniejszy od mocno niepewnego Amerykanina, smagając go prostymi – Shore skontrował lowkinga rywala obalenie. Przedarł się szybko do dosiadu, ale Hernandez zdołał odwrócić pozycję i walka wróciła na nogi. Tam Amerykanin trafił kilkoma dobrymi ciosami, będąc agresywniejszym, ale i tak jego aktywność pozostawiała wiele do życzenia. Walijczyk zakończył rundę udanym obaleniem i zajściem rywalowi za plecy.
Już w pierwszych sekundach ostatniej odsłony Shore obalił rywala, bez większych problemów zachodząc mu za plecy. Hernandez oddał dosiad, zainkasował serię łokci, po których Walijczyk ponownie poszukał duszenia – i sfinalizował je, zmuszając Amerykanina do klepania.

24-letni Walijczyk podtrzymuje w ten sposób nieskazitelny rekord, podczas gdy bilans Amerykanina w UFC wynosi obecnie 0-2.

*****

UFC Kopenhaga: Hermansson vs. Cannonier – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button