UFC

Wyniki UFC Kopenhaga: Ion Cutelaba poturbował i brutalnie ubił Khalila Rountree – VIDEO

Ion Cutelaba zaprezentował wyborną formę, deklasując Khalila Rountree podczas gali UFC on ESPN+ 18 w Kopenhadze.

Kapitalnie usposobiony Ion Cutelaba (15-4) potwierdził, że przydomek Mołdawski Hulk nosi nie od parady, okrutnie turbując i ubijając w pierwszej rundzie Khalila Rountree (8-4) podczas gali w Kopenhadze.
Obaj rozpoczęli spokojnie. Rountree z potężnym kopnięciem na korpus, ale Cutelaba kontruje obaleniem. Po krótkiej kotłowaninie przewraca Amerykanina, ale ten z czasem wraca na nogi, rozrywając klincz z dobrym łokciem. Na środku oktagonu dosięga Cutelabą dobrymi sierpami, ale ten chwilę potem ślicznie balansem przepuszcza kolejne uderzenia rywala. Następnie trafia pięknym latającym ciosem supermana. Rountree szuka potężnego lewego sierpa, ale Mołdawianin kapitalnie nurkuje do jego nóg, kładąc Amerykanina na plecach. Tam z gardy dosięga go kilkoma srogimi łokciami. Rountree wraca przy siatce na nogi, ale Mołdawski Hulk podbiera jedną nogę rywala, haczy drugą i przenosi walkę do parteru. Uwięzionego pod siatką Rountree zasypuje kanonadę atomowych łokci i uderzeń! Jedno po drugim przebija się przez ręce próbującego chronić się, ale przyjmującego już embrionalną pozycję Amerykanina! W końcu sędzia zlitował się nad Khalilem, oszczędzając mu dalszego terroru i prawdopodobnie rozłupania czaszki.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1178029839128895488?s=20

Mołdawianin powraca w ten sposób na zwycięskie tory po porażce z Gloverem Teixeirą. To jego trzecia wiktoria w ostatnich czterech pojedynkach.

*****

UFC Kopenhaga: Hermansson vs. Cannonier – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button