Wyniki UFC Hamburg: Darko Stosic ubija Jeremy’ego Kimballa w debiucie – video

Darko Stosic potwierdził duże aspiracje, w swoim debiutanckim boju ubijając Jeremy’ego Kimballa podczas gali UFC Fight Night 134 w Hamburgu.

Debiutujący w oktagonie protegowany Mirko Filipovica Darko Stosic (13-1) rozpoczął przygodę z UFC z przytupem, w pierwszej rundzie ubijając Jeremy’ego Kimballa (15-8).
Początek walki był spokojny. Obaj zawodnicy próbowali się nawzajem rozczytać. Chorwat metodycznie napierał, ale z uwagą i cierpliwością. Obaj wymieniali się przede wszystkim lowkingami. Stosic nie podkręcał tempa, widząc, że Amerykanin czai się na kontry. W końcu Kimball zamarkował uderzenia, ruszając do nóg rywala w poszukiwaniu obalenia, ale Chorwat doskonale się wybronił i sam położył Amerykanina na plecach. Z góry naruszył go srogim łokciem, następnie dobijając kanonadą uderzeń.

Po walce Stosic wysłał ostrzeżenie czołówce kategorii półciężkiej, zapowiadając marsz na szczyt.

*****

UFC Hamburg: Shogun vs. Smith – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply