Wyniki UFC Greenville: Koreański Zombie zdemolował Renato Moicano – VIDEO

Walka wieczoru gali UFC on ESPN+ 12 w Greenville padła łupem Chan Sung Junga, który ekspresowo ubił Renato Moicano.

W walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 12 w Greenville Chan Sung Jung (15-5) zdemolował faworyzowanego Renato Moicano (13-3-1) w ledwie 58 sekund.

Jung rozpoczyna od lewego, chwilę potem gnębiąc Moicano srogim lowkingiem na wysokości łydki. Koreańczyk czeka, czai się na kontrę z kamienną twarzą. Doskakuje z lewym prostym, Brazylijczyk próbuje kontrować lewym sierpem. Ciasny lewy sierp Koreańskiego Zombie, ale Brazylijczyk odchyla się. Chwilę potem to Moicano inicjuje atak lewym prostym – i błąd! Jung kapitalnie przepuszcza uderzenie, schodząc do boku i odpowiadając potężnym prawym, a następnie poprawiając lewym! Brazylijczyk na deskach! Jung za nim, kanonada uderzeń z góry, dosiad! Moicano oddaje plecy! Brazylijczyk próbuje uwolnić się, wierzga nogami, aby pozbyć się jednego choćby haka! Nic z tego! Jung nie do zrzucenia, spuszcza bomby! To nie ma sensu! Koniec!
Chan Sung Jung powraca w ten sposób na zwycięskie tory po porażce z Yairem Rodriguezem w ostatniej sekundzie walki.

Renato Moicano po raz pierwszy w karierze kończy na tarczy drugą walkę z rzędu.

*****

UFC Greenville: Moicano vs. Jung – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply