UFC

Wyniki UFC Fortaleza: Marlon Moraes poddał Raphaela Assuncao – VIDEO

W kluczowej dla układu sił w wadze koguciej walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 2 w Fortalezie Marlon Moraes poddał Raphaela Assuncao.

W walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 2 w Fortalezie Marlon Moraes (22-5-1) zrewanżował się Raphaelowi Assuncao (27-6) za porażkę sprzed półtora roku, pokonując krajana przez poddanie w rundzie pierwszej.
W pierwszych dwóch minutach nie działo się szczególnie dużo – Assuncao naciskał, szukając krosów i kontr, podczas gdy Moraes skupiał się na lowkingach. Jednak wtedy Marlon dosięgnął rywala soczystym prawym sierpem, następnie kolejnym posyłając Assuncao na deski. Rzucił się za krajanem z dobitką, ale Raphael przetrwał.

Jednak gdy Assuncao próbował wracać do stójki pod siatką, Moraes przechwycił jego szyję, zapinając piekielnie ciasna gilotynę. Assuncao bronił się kilka sekund, ale w końcu zmuszony był do odklepania!

https://twitter.com/_FrankReynolds/status/1091900517603774464

Dla Marlona Moraesa jest to już czwarte zwycięstwo z rzędu, w tym trzecie przez skończenie. W kolejnym pojedynku prawdopodobnie powalczy o złoto 135 funtów, choć z uwagi na potencjalny rewanż TJ-a Dillashawa z Henrym Cejudo będzie prawdopodobnie zmuszony uzbroić się w cierpliwość.

*****

UFC Fortaleza: Assuncao vs. Moraes II – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button