UFC

Wyniki UFC Fortaleza: Jair Rozenstruik ubija Juniora Albiniego – VIDEO

Jairzinho Rozenstruik rozpoczął przygodę z UFC od nokautu na Juniorze Albinim podczas gali UFC on ESPN+ 2.

W swoim debiutanckim starciu Jairzinho Rozenstruik (7-0) podtrzymał nieskazitelny rekord, ubijając Juniora Albiniego (14-5) podczas gali UFC on ESPN+ 2 w Fortalezie.
Po kilku pierwszych lowkingach z obu stron Albini błyskawicznie zszedł do nóg debiutanta, kładąc go na plecach. Z góry – dominacja. Poszukał kimury z pozycji bocznej, ale Rozenstruik zdołał się wybronić. Z czasem Albini utorował sobie drogę do dosiadu, ale Surinamczyk zdołał się siłowo wykaraskać. Albini pozostał jednak uwieszony na nim i z czasem ponownie przewrócił rywala, zachodząc mu za plecy. Stracił jednak dogodną pozycję, będąc odwróconym. Rozenstruik wrócił jednak na nogi, nie wyrażając żadnej ochoty na kulankę – nawet z góry. W stójce jednak to także Albini prezentował się lepiej, trafiając kilkoma sierpami, lowkingami. Rozenstruik pokazał co prawda szybkiego, soczystego lewego prostego oraz ładnego lewego sierpa w kontrze, ale z uwagi na obalenia jego aktywność pozostawiała wiele do życzenia. Dopiero w końcówce rozpuścił dobrze ręce na rozerwanie klinczu, dosięgając Albiniego kilkoma dobrymi uderzeniami.

Na początku drugiej rundy to nadal Albini pozostawał aktywniejszy – ale tym razem Rozenstruik wiedział już dokładnie, czego spodziewać się po rywalu. Gdy Junior w pewnym momencie ponownie zanurkował do jego pasa, Surinamczyk potraktował go potężną kombinacją prawego sierpa z lewym kopnięciem na głowę, po których Albini błyskawicznie zalał się krwią, lądując na deskach. Seria uderzeń z góry – i po wszystkim!

*****

UFC Fortaleza: Assuncao vs. Moraes II – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button