Wyniki UFC FN: Tom Aspinall poddał Andreia Arlovskiego (VIDEO)

Utalentowany Tom Aspinall poddał w drugiej rundzie Andreia Arlovskiego, szlifując swój bilans w UFC do nieskazitelnego 3-0.

W starciu otwierającym kartę główną gali UFC Fight Night w Las Vegas Tom Aspinall (10-2) poddał w drugiej rundzie Andreia Arlovskiego (30-20).

Aspinall zaskoczył Arlovskiego szybkim lewym na otwarcie walki. Arlovski poszukał ostrej szarży, ale Brytyjczyk uniknął uderzeń na wstecznym. Aspinall poszukał kontry lewym sierpem w odpowiedzi na kolejną szarżę weterana.
Młodzian wywarł presję, zamykając Arlovskiego na siatce. Zaskoczył rywala soczystym sierpem, wyraźnie nim wstrząsając. Rozpuścił ostre kombinacje na siatce, zasypując Białorusina kanonadą uderzeń – część z nich skierował na korpus Pitbulla. Arlovski zdołał jednak przetrwać, choć jego nos był już zmasakrowany.
Walka przeniosła się na środek oktagonu. Brytyjczyk postraszył rywala szybką kombinacją i kopnięciem na kolano. Arlovski ruszył z ostrą szarżą, jednym z ciosem dosięgając cofającego się młodziana. Ten wykorzystał agresję rywala, chwytając klincz i ustawiając Białorusina na ogrodzeniu. Tam jednak nie działo się wiele.

Aspinall zdzieił rywala stompami na stopy, ale w końcówce rundy walka wróciła na środek oktagonu. Tam obaj wymienili się ciosami w ostrej wymianie – i obaj trafili dobrymi uderzeniami. Arlovski jakby mocniejszymi.

Arlovski rozpoczął drugą rundę nieco lepiej, zaskakując Aspinalla frontalem na głowę oraz ciosami na szczękę i korpus.

Białorusin poszukał niskich kopnięć. Zewnętrznego i wewnętrznego – przy tym drugim Aspinall zszedł Arlovskiemu ostro w nogi, przewracając go przy ogrodzeniu. Gdy Białorusin próbował wracać szybko na nogi, oddał plecy, co Brytyjczyk skrupulatnie wykorzystał, zapinając ciasne duszenie zza pleców. Pitbull nie miał wyboru – odklepał!Tom Aspinall odniósł tym samym trzecie zwycięstwo z rzędu przez skończenie w UFC.

Seria dwóch wiktorii z rzędu Białorusina dobiegła końca.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply