UFC

Wyniki UFC FN: Ronnie Lawrence rozbił Vince’a Cachero (VIDEO)

Rywalizujący w wadze koguciej Ronnie Lawrence rozpoczął przygodę z UFC z nie lada przytupem, rozbijając Vince’a Cachero.

Debiutujący w oktagonie Ronnie Lawrence (7-1) pokonał Vince’a Cachero (7-4) przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

W pierwszej rundzie walki Ronniego Lawrence’a (6-1) z Vincem Cachero (7-3) ten drugi trafił mocniejszym uderzeniem, jednym z sierpów wstrząsając rywalem, ale ruchliwy, nieustannie mieszający ustawienie debiutant był skuteczniejszy w stójce, zaliczając też kilka obaleń.
Druga odsłona toczyła się niemal wyłącznie w parterze – z inicjatywy Lawrence’a. Gdy tylko Cachero – bardzo aktywny z pleców, niedający zrobić sobie krzywdy – wracał na nogi, rywal zaciągał go z powrotem do parteru.
Ostatnią rundę Lawrence rozpoczął od obrótówki na korpus, następnie ścinając Hawajczyka z nóg lowkingiem. Rzucił się za Cachero w parter i… Się zaczęło!

Lawrence z czasem przedarł się do dosiadu, rozpoczynając ostrą kanonadę z góry. Sędzia pozwolił charakternemu Hawajczykowi na pokazanie duszy wojownika, w końcu litując się nad nim i przerywając zawody.

https://twitter.com/MMAVISUAL/status/1365814900367515648?s=20

Dla 28-latka jest to czwarte zwycięstwo z rzędu w zawodowej karierze.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button