UFC

Wyniki UFC FN: koszmarna opuchlizna! Smith rozbił Jaynesa! (VIDEO)

Powracając po ponad półtorarocznej przerwie, Devonte Smith pokonał Justina Jaynesa przez techniczny nokaut.

W wyróżnionej walce karty wstępnej gali UFC Fight Night w Las Vegas Devonte Smith (11-2) rozbił Justina Jaynesa (16-7).

Taktycznie nastawiony Smith rozdawał karty w trzech pierwszych minutach walki, trzymając Jaynesa na końcach pięści, szczególnie lewego prostego. Jaynes tu i ówdzie trafiał jakimś lowkingiem, ale jego ciosy pruły powietrze.

Jednak na dwie minuty przed końcem rundy zdzielił Smitha ładnym prawym prostym w kontrze, mocno wstrząsając rywalem. Smith zdołał jednak szybko dojść do siebie, rozdając karty do końca rundy. Trafiał przede wszystkim szybkim lewym prostym, od czasu do czasu dokładając też prawego.

Jaynes poszukał obalenia w pierwszych sekundach drugiej rundy, ale zrobił to tak nieporadnie, że sam wylądował na plecach. Smith trafił do pozycji bocznej, kontrolując rywala i okładając go krótkimi łokciami. Z czasem przedarł się do dosiadu, następnie wchodząc Jaynesowi za plecy. Justin był bliski odwrócenia pozycji, ale Smith wrócił na nogi.

Wtedy jednak sędzia przerwał zawody, wzywając lekarza – a to z uwagi na gigantyczną opuchliznę na oku Janesa. Lekarz nie miał wątpliwości, polecając sędziemu zakończenie zawodów.

Devonte Smith powrócił tym samym na zwycięskie tory po porażce z Khamą Worthym jeszcze w 2019 roku. Jego bilans w UFC wynosi 3-1.

Dla Justina Jaynesa jest to trzecia przegrana z rzędu. Wygrał tylko raz, w debiucie nokautując Franka Camacho.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.