UFC

Wyniki UFC FN: Gabriel Benitez rozbił Justina Jaynesa (VIDEO)

Świetnie dysponowany Gabriel Benitez znokautował Justina Jaynesa podczas gali UFC w Las Vegas.

Klinicznie precyzyjny i morderczo skuteczny w obszarze kopnięć Gabriel Benitez (22-8) rozbił w pierwszej rundzie Justina Jaynesa (16-6) podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

Od pierwszych sekund pojedynku odwrotnie ustawiony Benitez terroryzował Jaynesa atomowymi kopnięciami na wszystkich wysokościach – na nogi, na korpus i na głowę.

Amerykanin próbował podkręcić tempo, aby wykastrować Meksykanina z miejsca i czasu na rąbanie kopnięciami, ale bez większych sukcesów. Tu i ówdzie dosięgnął Beniteza ciosami, ale Meksyknin nadal siekł szczególnie lowkingami i kopnięciami na korpus, sprawiając Jaynesowi masę problemów.

Z czasem także ręce Beniteza zaczęły dobrze działać. Kika razy wstrząsnął nacierającym Jaynesem soczystymi podbródkami. Celu dochodziły też jego proste.

Ostatecznie posłał rywala na deski kapitalnym kontrującym kopnięciem na korpus. Jaynes, okrutnie naruszony, ułożył się na boku, zasłaniając się przed dalszymi uderzeniami. Sędzia nie miał wyboru i przerwał walkę.

Gabriel Benitez powraca w ten sposób na zwycięskie tory po dwóch porażkach, być może ratując się przed zwolnieniem z organizacji.

Dla Justina Jaynesa jest to druga przegrana z rzędu. Jedyne zwycięstwo odniósł w debiucie, ubijając Franka Camacho.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button