Wyniki UFC FN: Cory Sandhagen znokautował Marlona Moraesa obrotówką (VIDEO)

Cory Sandhagen pokazał kapitalną formę, demolując Marlona Moraesa w starciu wieńczącym galę UFC FN w Abu Zabi.

W walce wieczoru gali UFC Fight Night w Abu Zabi Cory Sandhagen (13-2) efektownie znokautował Marlona Moraesa (23-7-1).

Swoim zwyczajem Sandhagen od początku walki był bardzo mobilny, szukając różnorodnych uderzeń z obu ustawień – rzadko jednak z pełną mocą. Moraes wkładał natomiast w ciosy wiele sił, nie raz, nie dwa wręcz wytrącając się z równowagi, gdy pruł powietrze.

Amerykanin był skuteczniejszy, efektywnie hasając wokół Brazylijczyka. Smagał go prostymi, podbródkami, mocnymi lowkingami i srogimi kopnięciami na korpus, polując też na latające kolano. Moraes również trafił kilkoma dobrymi ciosami czy obrotowymi backfistami oraz lowkingami, ale to Sandhagen dyktował warunki.

Do drugiej odsłony Sandhagen wyszedł, ociekając pewnością siebie. Doskonale czuł rytm walki, różnicując moc w uderzeniach i obtańcowując bezradnego Brazylijczyka. W końcu posłał Moraesa na deski obrotówką na głowę, dzieła zniszczenia dopełniając uderzeniami z góry.
Tym samym Cory Sandhagen powraca na ścieżkę zwycięstw po szybkiej porażce z Aljamainem Sterlingiem, ponowie włączając się do rozgrywki mistrzowskiej w kategorii koguciej.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC FN: Moraes vs. Sandhagen – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply