Wyniki UFC FN 119: Derek Brunson ciężko nokautuje Lyoto Machidę – video

Derek Brunson popsuł powrót Lyoto Machidzie, ciężko ubijając brazylijskiego Smoka w pojedynku wieńczącym galę UFC Fight Night 119 w Sao Paulo.

W walce wieczoru gali UFC Fight Night 119 w Sao Paulo Derek Brunson (18-5) znokautował już w pierwszej rundzie powracającego do akcji po ponad 2-letniej przerwie Lyoto Machidę (22-8).

Obaj zawodnicy rozpoczęli pojedynek bardzo spokojnie. Brunson próbował pojedynczych kopnięć, Machida czaił się na kontry. Po półtorej minucie Brazylijczyk trafił lewym w kontrze. Chwilę potem Amerykanin ruszył z kolejną szarżą, ale Smok przepuścił atak. Amerykanin poszukał jeszcze jednej szarży – jak zawsze z głową zadartą do góry – i o mało nie zainkasował kontry lewą. Chwilę potem raz jeszcze powtórzył podobny atak, tym razem jednak kapitalnie uchylając się przed kontrą Brazylijczyka, a następnie okrutnie naruszając go potężnym lewym sierpem. Machida zachwiał się, a po kolejnych ciosach trafił na deski, odłączony następnie od zmysłów uderzeniami z góry!

Po walce 33-letni Amerykanin, dla którego jest to drugie zwycięstwo z rzędu, rzucił wyzwanie Luke’owi Rockholdowi.

Z kolei sytuacja Lyoto Machidy robi się coraz bardziej skomplikowana, bo dla Brazylijczyka jest to trzecia kolejna porażka.