Wyniki UFC FI: Fabricio Werdum poddał Alexandra Gustafssona – VIDEO

Fabricio Werdum poddał debiutującego w wadze ciężkiej Alexandra Gustafssona podczas gali UFC Fight Island.

Fabricio Werdum (24-9-1) poddał faworyzowanego Alexandra Gustafssona (18-7) w pierwszej rundzie podczas gali UFC Fight Island w Abu Zabi.
Proste Gustafssona na otwarcie walki. Werdum odpowiada srogim lowkingiem. Szwed ruchliwy, Brazylijczyk straszy go zejściem do nóg. Mauler szuka prostych na korpus i głowę. Inkasuje lowkinga.

Brazylijczyk schodzi do nóg rywala, szukając obalenia. Kotłowanina! Szwed bliski powrotu na nogi, ale Werdum jak wściekły pies chwyta się każdej części ciała Gustafssona, aby zaciągnąć go do parteru. Inkasuje serię uderzeń, ale trzyma rywala na dole. Mauler szarpie się, wraca na nogi, ale Brazylijczyk – za nim! Chwyta go w pół za plecami i przewraca, zachodząc od razu za plecy!

W parterze czai się od razu na atak balachą. Wybiera rękę Maulera i po krótkiej walce zmusza szwedzkiego zawodnika do odklepania balachy!
Brazylijczyk powraca w ten sposób na zwycięskie tory po dwóch z rzędu porażkach.

Dla Alexandra Gustafssona jest to już trzecia z rzędu porażka przed czasem.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC FI: Whittaker vs. Till – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply