Wyniki UFC 257: Makhmud Muradov rozbił Andrewa Sancheza (VIDEO)

Makhmud Muradov odniósł trzecie zwycięstwo pod sztandarem UFC, pokonując Andrewa Sancheza przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie.

Makhmud Muradov (25-6) pokonał Andrewa Sancheza (12-6) przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie podczas gali UFC 257 w Abu Zabi.

Muradov rozpoczął walkę znacznie lepiej – hasając żwawo do lewej i prawej, zdzielił Sancheza prawymi oraz lowkingami, świetnie broniąc się też przed próbą obalenia ze strony Amerykanina.
W stójce mobilniejszy Muradov posiadał delikatną przewagę – trafiał głównie lowkingami – ale Sanchez też miał dobre momenty. Amerykanin kilka razy zdzielił Uzbeka prawym sierpowym w kontrze na nieprzygotowane kopnięcia. Muradov chwilami wpadał też w Sancheza z potężnymi cepami, próbując urwać rywalowi głowę. Poszukał też kilku obaleń, ale Amerykanin wybronił się.

W drugiej odsłonie – toczonej wyłącznie w stójce – Sanchez był nieco aktywniejszy i skuteczniejszy, wielokrotnie uprzedzając lub kontrując obszernego prawego sierpowego Uzbeka. Jednak to Muradov trafił mocniejszymi uderzeniami, dwukrotnie delikatnie wstrząsając Amerykaninem.Już w jednej z pierwszych akcji trzeciej rundy Muradov zachwiał Sanchezem ciosami, demolując Amerykaninowi nos. Nie podkręcił jednak tempa i Sanchez szybko doszedł do siebie – i broni nie składał, nadal od czasu do czasu dosięgając Uzbeka.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Jednak Muradov w końcu dosięgnął Sancheza potężnym prawym sierpem, na którego polował od początku walki. Amerykanin zatańczył na środku oktagonu, a widząc to, Muradov ruszył do ostrego ataku. Rzucił się na rywala z latającym kolanem, poprawiając podbródkiem. Rzuciwszy Sancheza na siatkę, tam zasypał go gradem uderzeń, zmuszając sędziego do przerwania pojedynku.
Makhmud Muradov szlifuje tym samym swój bilans pod sztandarem UFC do 3-0. Co ciekawe, wszystkie trzy walki wziął w zastępstwie.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

UFC 257: Poirier vs. McGregor II – wyniki i relacja na żywo od 1:00

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply