UFC

Wyniki UFC 253: Brandon Royval udusił Kai Karę-France’a ciasną gilotyną (VIDEO)

W nafaszerowanym nieprawdopodobnymi akcjami pojedynki Brandon Royval poddał w Abu Zabi Kaia Karę-France’a.

Brandon Royval (12-4) błysnął świetną formą, rozbijając i w drugiej rundzie poddając faworyzowanego Kaia Karę-France’a (21-9) podczas gali UFC 253 w Abu Zabi.

Już w jednej z pierwszych akcji Kara-France okrutnie zachwiał wściekle nacierającym Royvalem. Ten, pomimo iż naruszony, odpowiedział obrotowym łokciem, ścinając Nowozelandczyka z nóg! Rzucił się za nim z dobitką, atakując jeszcze przy okazji nieprzepisowym kolanem na głowę. W parterze Amerykanin kręcił się jak zły, ale z czasem Kara-France zdołał wrócić na nogi.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1310059238312620033?s=20
Tam Royval wywierał gigantyczną presję, zasypując Nowozelandczyka gradem ciosów i kopnięć. Raz nawet posłał go ponownie na deski latającym kolanem, ale Kara-France szybko doszedł do siebie. Nonszalancję w swoich furiackich atakach Royval przypłacił zainkasowaniem kilku soczystych sierpów, ale pozostał niewzruszony, nadal atakując.

Od początku drugiej odsłony Royval powrócił do szalonych ataków. Nie dawał rywalowi miejsca i czasu na zebranie myśli. Zdesperowany Nowozelandczyk poszukał obalenia, ale okazję tę wykorzystał Royval, zapinając piekielnie ciasną gilotynę. Kara-France nie miał wyboru – musiał odklepać!

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1310060743564427264?s=20
Dla Brandona Royvala jest to drugie zwycięstwo z rzędu w oktagonie UFC, które mocno zbliża go do mistrzowskiej rozgrywki w kategorii muszej.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC 253: Adesanya vs. Costa – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button