UFC

Wyniki UFC 250: Alex Perez zmasakrował lowkingami Jussiera Formigę – VIDEO

Alex Perez nie dał najmniejszych szans Jussierowi Formidze, kończąc Brazylijczyka… niskimi kopnięciami.

W ważnym dla układu sił w kategorii muszej pojedynku Alex Perez (24-5) zdemolował w pierwszej rundzie Jussiera Formigę (23-8) podczas gali UFC 250 w Las Vegas.

Amerykanin od początku zdecodowanie rozdawał karty w walce. Był agresywny, aktywny, wywierał presję, zmuszając Brazylijczyka do walki ze wstecznego.

Regularnie rozbijał też atomowymi lowkingami na wysokości łydki wykroczną nogę rywala – z obu nóg, tj. wewnętrznie i zewnątrznie. Formiga próbował kontrować kopnięcia i kilka razy dopiął swego, ale nie był w stanie ostudzić ofensywnych zapędów Amerykanina.
W obszarze bokserskim Perez również zresztą nie pozostawał Formidze dłużny, kilka razy dosiągając go prostymi i sierpami.

Jednym z kolejnych lowkingów wyraźnie uszkodził Formigę, a kolejnym posłał go na deski. Nie zszedł jednak za Brazylijczykiem do parteru, zapraszając go na nogi. Tam niebawem dopełnił dzieła zniszczenia kolejnym niskim kopnięciem.

https://twitter.com/FTBeard1/status/1269415270746951680?s=20

Dla Alexa Pereza jest to trzecie zwycięstwo z rzędu. Jego bilans w UFC wynosi obecnie 7-1.

Dalsza przygoda Jussiera Formigi z UFC stoi natomiast pod znakiem zapytania, bo była to dla niego trzecia z rzędu porażka.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC 250: Nunes vs. Spencer – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button