Wyniki UFC 247: debiutant Khaos Williams zdemolował Alexa Morono w 27 sekund – VIDEO

Niespełna pół minuty potrzebował Khaos Williams, aby zadać Alexowi Morono pierwszą w UFC porażkę przez nokaut podczas gali w Houston.

Khaos Williams (10-1) rozpoczął przygodę z UFC z nie lada przytupem, we wziętej z 2-tygodniowym zastępstwem walce w Houston w ramach gali UFC 247 demolując w ledwie 27 sekund Alexa Morono (17-6) .

Obaj zawodnicy niemal od razu wdali się w ostrą wymianę na środku oktagonu, którą zainicjował Morono.

To jednak Williams wyszedł z niej lepiej, lewym sierpem mocno wstrząsając rywalem. Ten zaczął cofać się w popłochu, atakowany przez czującego krew Williamsa.Debiutant rzucił Morono na siatkę serią ciosów, tam szukając w klinczu obalenia. Nie znalazł go, ale wykorzystał odrobinę miejsca i czasu, aby potężnym podbródkiem ściąć przeciwnika z nóg. Okrutnie naruszony Morono runął na deski, gdzie spadły na niego kolejne uderzenia, które przypieczętowały zwycięstwo Williamsa.

Dla 25-letniego zwycięzcy jest to już siódma wiktoria z rzędu. Seria trzech zwycięstw Alexa Morono dobiegła końca.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

UFC 247: Jones vs. Reyes – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply