UFC

Wyniki UFC 240: Geoff Neal po szalonej walce ubija Niko Price’a – VIDEO

Geoff Neal nie zwalnia tempa – tym razem ofiarą jego uderzeń padł Niko Price podczas gali UFC 240 w Edmonton.

Geoff Neal (12-2) po obfitującej w ostre wymian walce znokautował w drugiej rundzie Niko Price’a (13-3) podczas gali UFC 240 w Edmonton.
Obaj zawodnicy rozpoczęli spokojnie. Neal starał się rozczytać Price’a masą kiwek i przyruchów. Trafił kilkoma uderzeniami, a następnie walka przeniosła się do klinczu i parteru. Z czasem obaj zawodnicy otworzyli się, niespecjalnie kalkulując. Obaj zanotowali kilka soczystych uderzeń, a pewnej chwili doszło do niecodziennej sytuacji, bo obaj wylądowali na deskach po celnych uderzeniach oraz zderzeniu głowami – i to Price pozbierał się szybciej rzucając się na rywala z morderczymi intencjami.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1155320603420897281?s=20

Neal przetrwał jednak ataki, a w końcówce rundy złapał nawet wiatru w żagle, dosięgając rywala kilkoma uderzeniami i notując obalenie.

Już w jednej z pierwszych akcji Neal okrutnie naruszył Price, ale ten odpowiedział na siatce ciosami. Szalone wymiany! Bomby fruwają na lewo i prawo! Price wstrząsa Nealem! Rzuca się za cofającym się rywalem, Neal unosi gardę, próbuje klinczować, obalać! Price chwyta gilotynę i ściąga rywala do parteru, ale ten świetnie ląduje w półardzie, zażegnując niebezpieczeństwo. Z góry Neal rozpuszcza ręce, jego uderzenia dochodzą coraz częściej. Defensywa Price’a nie istnieje! Kanonada! Wydaje się, że po każdym niemal uderzeniu Price traci na chwilę przytomność! Koniec!

https://twitter.com/SteveKMMA/status/1155321835581403137?s=20

Geoffrey Neal odnosi w ten sposób już czwarte zwycięstwo z rzędu, które być może pozwoli mu przedrzeć się do czołowej piętnastki kategorii półśredniej.

*****

UFC 240: Holloway vs. Edgar – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button