UFC

Wyniki UFC 235: Johnny Walker latającym kolanem ubija Mishę Cirkunova – VIDEO

Brazylijski rębajło Johnny Walker nadal nie do zatrzymania – w Las Vegas podczas gali UFC 235 ekspresowo zdemolował Mishę Cirkunova.

Johnny Walker (17-3) dopisał do swojego bilansu kolejne zwycięstwo, tym razem w ledwie 36 sekund spektakularnie nokautując Mishę Cirkunova (14-5) podczas gali UFC 235 w Las Vegas.
Cirkunov rozpoczął od mocnego lowkinga, przestawiając nogę Walkera. Chwilę potem Brazylijczyk zamarkował serię uderzeń, zmuszając odwrotnie ustawionego Kanadyjczyka do uniesienia nogi w odruchu obronnym – jednocześnie jednak Walker pofrunął z kapitalnym latającym kolanem, którym trafiło czysto w szczękę Cirkunova, ścinając go z nóg. Seria uderzeń z góry i po 36 sekundach było po wszystkim!

Jak na nieprzewidywalnego rzeźnika przystało, na tym jednak Walker nie zakończył swoich pokazów – świętując chwilę po nokaucie… uszkodził ramię!

To dla 26-letniego Brazylijczyka już trzecie zwycięstwo przez nokaut w pierwszej rundzie, którym prawdopodobnie toruje sobie drogę do czołowej dziesiątki kategorii półciężkiej, potwierdzając status najgorętszego towaru tej dywizji.

*****

UFC 235: Jones vs. Smith – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button