Wyniki UFC 234: Jalin Turner demoluje Callana Pottera w 53 sekundy – VIDEO


Utalentowany Jalin Turner w niespełna minutę brutalnie rozprawił się z Callanem Potterem podczas gali UFC 234 w Melbourne.

W wyróżnionej walce karty UFC Fight Pass gali UFC 234 w Melbourne Jalin Turner (8-4) zdeklasował debiutującego w oktagonie Callana Pottera (17-8).
Australijczyk szybko poszukał przeniesienia walki do parteru, ale Amerykanin powstrzymał jego zapędy, lądując w parterze na górze, a następnie wracając na nogi. Tam okrutnie naruszył rywala dwoma prawymi – pierwszym w kontrze na kopnięcie – poprawiając potem soczystym kopnięciem na korpus. Cofającego się oponenta dosięgnął następnie prawym, posyłając go na deski lewym podbródkiem. Kilka uderzeń z góry i było po sprawie!

23-latek powraca w ten sposób po przegrany z Vicente Luque debiucie, który wziął w wadze półśredniej – na co dzień wojuje w lekkiej – w zastępstwie.

*****

UFC 234: Adesanya vs. Silva – wyniki i relacja


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Kocio

    10 lutego 2019 at 02:12

    23 lata, kapitalne warunki fizyczne i wyglądał dzisiaj nieźle. Warto mieć na niego oko. Czekam na kolejne walki…

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *