Wyniki UFC 234: Devonte Smith po profesorsku ubija Dong Hyun Kima – VIDEO


W wyróżnionej walce karty wstępnej gali UFC 234 Devonte Smith potwierdził nie lada talent, po profesorsku rozbijając Dong Hyun Kima.

Devonte Smith (10-1) nie dał żadnych szans Dong Hyun Kimowi (16-9-3) w wyróżnionym starciu karty wstępnej gali UFC 234 w Melbourne.
Smith od początku doskonale kontrolował dystans, wywierając presję na Koreańczyku. Pognębił go kilkoma srogimi lowkingami na łydki, zmuszając rywala do zmiany pozycji na odwrotną. Dręczył rywala długimi prostymi na głowę, korpus, nie dając mu szansy na kontrę. Kim sam spróbował w końcu potraktować Amerykanina lowkingiem, ale ten kapitalnie go zblokował, co Koreańczyk wyraźnie odczuł. Smith ruszył z soczystą kombinacją 1-2, okrutnie naruszając oponenta. Dołożył kolejne ciosy, ostatecznie kombinacją podbródka z sierpem i kolejnym 1-2 posyłając Kima na deski. Tam dobił go młotami.

Dla utalentowanego 25-latka jest to drugie zwycięstwo z rzędu przez nokaut w pierwszej rundzie.

Po walce Amerykanin zaprosił w oktagonowe tany Francisco Trinaldo.

*****

UFC 234: Adesanya vs. Silva – wyniki i relacja


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

3 Comments

 1. Kocio

  10 lutego 2019 at 04:01

  Świetny! Może Maestro to nie jest najlepszy zawodnik, żeby zweryfikować potencjalnego pretendenta, ale było widać w tej walce, jak mądrze Devonte porusza się na nogach, no i ten boksik. Ciekawe jak jego zapasy i parter. Zastanawia mnie też jak poradzi sobie z kimś kto wywiera presję, ale dzisiaj zrobił na mnie wrażenie. Jak dla mnie niedługo spokojnie TOP 15. Bartek, co myślisz?

 2. Kociao

  10 lutego 2019 at 04:06

  Te młotki na dobitkę legalne?

  • Kocio

   10 lutego 2019 at 04:07

   Legalne, na powtórce było widać. Każdy cios kontakt z uchem. Dominick Cruz potwierdził :)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *