Wyniki UFC 228: Zabit Magomedsharipov poskręcał Brandona Davisa – video

Zabit Magomedsharipov nie dał żadnych szans biorącemu walkę w zastępstwie Brandonowi Davisowi podczas gali UFC 228 w Dallas.

Zabit Magomedsharipov (16-1) dopisał do swojego rekordu kolejne zwycięstwo, efektownie poddając Brandona Davisa (9-6) podczas gali UFC 228 w Dallas.
Davis rozpoczął walkę od serii srogich lowkingów na wysokości łydki. Magomedsharipov zachował jednak spokój, będąc bardzo spokojnym i wyrachowanym. Toczył pojedynek w spokojnym tempie, nigdzie się nie spiesząc i regularnie mieszając pozycje. Dosięgnął Amerykanina kilkoma szybkimi prostymi, ale zainkasował też kilka kolejnych lowkingów na wysokości łydki – a także ciosów na szczękę. W końcówce obalił na chwilę Davisa i skontrolował go w klinczu, kończąc rundę soczystym hakiem na korpus.

Na otwarcie drugiej rundy Amerykanin zdzielił Dagestańczyka serią kolejnych lowkingów. Magomedsharipov szybko zatem odwołał się do zapasów, męcząc rywala pod siatką. Davis nie potrafił rozerwać klamry rywala, inkasując coraz więcej uderzeń zza pleców. W połowie rundy Amerykanin w końcu jednak wykaraskał się, wracając na środek – tylko jednak na chwilę, bo Zabit szybko i efektownie przewrócił go haczeniem, błyskawicznie zachodząc mu za plecy. Amerykanin spróbował wstać, ale Dagestańczyk wybrał mu nogę i zmusił go dźwignią na kolano do odklepania.

Po zwycięstwie – czwartym z rzędu w oktagonie – Dagestańczyk zaprosił w oktagonowe tany Chada Mendesa.

*****

UFC 228: Woodley vs. Till – wyniki i relacja na żywo

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply