UFC

Wyniki UFC 224: Lyoto Machida spektakularnie nokautuje Vitora Belforta – video

Lyoto Machida popisał się nieprawdopodobnym nokautem w starciu z Vitorem Belfortem podczas gali UFC 224.

W walce dwóch zaprawionych w bojach brazylijskich legend Lyoto Machida (24-8) spektakularnym kopnięciem na głowę znokautował Vitora Belforta (26-14) podczas gali UFC 224 w Rio de Janeiro.
Przez pierwszą minutę walki nie działo się w zasadzie nic – przynajmniej jeśli chodzi o celne uderzenia. Obaj zawodnicy podeszli do siebie z dużym respektem, badawczo. Machida trafił kilkoma lowkingami. Belfort poszukał szarży, ale Smok czmychnął do boku. Lyoto trafił kopnięciem hakowym na głowę, wstrząsając Vitorem, ale ten szybko doszedł do siebie. Do końca rundy nie wydarzyło się wiele – hasający wzdłuż oktagonu Machida nękał Belforta pojedynczym kopnięciami smagającymi na korpus, a ten zbierał się do ostrych szarż, których jednak nie wyprowadzał – nie wliczając może jednej.

W drugiej odsłonie Smok kontynuował okopywanie korpusu Phenoma z różnych pozycji, by wreszcie kompletnie go zaczarować i ustrzelić spektakularnym kopnięciem frontalnym na głowę – jak żywo przypominającym to Andersona Silvy – po którym Belfort runął na deski nieprzytomny.

https://twitter.com/JustBleedMMA/status/995491821802274816

https://twitter.com/Maldobabo/status/995491711810973698

Lyoto Machida, który dopisał w ten sposób do swojego rekordu drugie z rzędu zwycięstwo, zaprosił następnie do walki Michaela Bispinga.

Z kolei Vitor Belfort obwieścił zakończenie kariery w UFC, symbolicznie zostawiając rękawice w oktagonie.

*****

UFC 224: Nunes vs. Pennington – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button