(VIDEO) Egzekucja! Roberto Soldic zmasakrował Michała Materlę!

W pojedynku wieńczącym galę KSW 56 przenoszący się do wagi średniej mistrz 77 kilogramów Roberto Soldic rozbił w pył Michała Materlę.

W walce wieczoru gali KSW 56 w Łodzi morderczo usposobiony Roberto Soldic (18-3) zdemolował w pierwszej rundzie Michała Materlę (29-8).

Michał hasa do lewej od początku walki. Kiwki, przyruchy. Obaj cierpliwie, spokojnie. Michał blokuje lowkinga na łydkę, odpowiada własnym. Materla trafia długim prawym na korpus. Ładna kontra lewym sierpem w wykonaniu Polaka w odpowiedzi na krosa Chorwata.

Kolejny soczysty lowking w wykonaniu polskiego zawodnika dochodzi celu. Kapitany kros Soldicia! Materla zatacza się! Wraca szybko, ale Chorwat czuje krew, podchodzi i posyła go na deski soczystym lewym! Rozpuszcza bomby z góry! Polak wije się, skręca! Jakimś sposobem przetrwał i wrócił na nogi!
Soldic nie zwalnia jednak tempa – kombinacją posyła szczecinianina na deski! Nie idzie jednak za nim w parter, zapraszając Polaka na górę.

Jesteśmy na nogach. Zdecydowana przewaga Roberto. Trafia kilkoma soczystymi ciosami, wstrząsając Michałem. Polak nadal jednak szuka swoich okazji, próbuje prawych na głowę i korpus, ale przewaga szybkościowa Chorwata wyraźna.

Soldic trafia kopnięciem na korpus. Potężna kombinacja Roberto! Desperackie próby obaleń ze strony szczecinianina, nieudane, świetna defensywa zapaśnicza Chorwata. Nasz zawodnik okrutnie porozbijany, zakrwawiony.

Kolejne bomby lądują na szczęce Polaka. Kopnięcia na korpus autorstwa Soldicia dochodzą celu. Berserker nadal stoi jednak na nogach. Potężne sierpy znów dosięgając jego głowy. Deski! Chorwat zaprasza go jednak z powrotem na górę. Materla powoli zbiera się na nogi…Lewy, prawy, lewy Soldicia! Dwa ciosy doszły celu, Michał na siatce, półprzytomny, ledwie żywy. Podbródek, prawy, lewy, podródek! Szczecinianin słania się na nogach, próbuje obalać, w zasadzie się przewracając! Sędzia Łukasz Bosacki w końcu oszczędza mu jednak dalszych cierpień, przerywając to jednostronne widowisko!

Po walce Roberto Soldic wyraził wolę zmierzenia się z mistrzem wagi średniej Mamedem Khalidovem.
Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply