Wyniki KSW 52: Maciej Kazieczko brutalnie znokautował Michaela Duboisa – VIDEO

Maciej Kazieczko włączył się do rajdu o złoto wagi lekkiej, brutalnie ubijając Michaela Duboisa podczas gali KSW 52.

Kapitalnie usposobiony Maciej Kazieczko (6-1) w ledwie 24 sekundy brutalnie znokautował Michaela Duboisa (11-7) podczas gali KSW 52 w Gliwicach.

Kazieczko już w jednej z pierwszych akcji kapitalnym prawym skontrował lowkinga ze strony Szwajcara. Chwilę potem Dubois doskoczył z lewym sierpowym, ale nasz zawodnik rewelacyjnie uniknął uderzenia, odpowiadając atomowym prawym sierpem! Trafił idealnie! Dubois bez życia runął na deski, jeszcze w drodze na dół inkasując kolejnego prawego ze strony Kazieczki!

Szybka i zdecydowana interwencja sędziego Tomasza Brondera uchroniła Szwajcara przed kolejnymi uderzeniami, choć nieszczęśnik z impetem grzmotnął głową o deski klatki.

Kilka minut później Michael Dubois został wyniesiony z klatki na noszach, prawdopodobnie nie odzyskawszy nawet przytomności.

Maciej Kazieczko odnosi w ten sposób już trzecie zwycięstwo z rzędu, z przytupem włączając się do rozgrywki o najwyższe laury w kategorii lekkiej. Jest to jego piąta wygrana w dotychczasowych sześciu występach pod sztandarem KSW.
Bilans Michaela Duboisa w KSW wynosi teraz 0-2.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

KSW 52: Khalidov vs. Askham – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Konewa

    7 grudnia 2019 at 23:48

    Najlepsze KO gali (a trochę ich było ). Kazieczko o pas!!!

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply