Wyniki KSW 50: Tomasz Narkun rozbił i poddał Przemysława Mysialę

Mistrz kategorii półciężkiej Tomasz Narkun obronił tytuł, pokonując przez poddanie Przemysława Mysialę podczas gali KSW 50.

W co-main evencie gali KSW 50 w Londynie Tomasz Narkun (17-3) rozbił i poddał w pierwszej rundzie Przemysława Mysialę (23-10-1).

Już w jednej z pierwszych akcji Narkun wstrząsnął kolanem i serią ciosów Mysialą, rzucając się następnie za rywalem z kanonadą uderzeń, aby skończyć walkę. Pretendent przetrwał jednak nawałnicę, odpowiadając nawet obrotowym backfistem. W szermierce na pięści i kopnięcia na środku klatki Żyrafa był skuteczniejszy, dobrze wykorzystując swoje warunki fizyczne – atakował lowkingami, frontalami, długimi prostymi. Mysiala czaił się na skrócenie dystansu z ciosami. Doskakiwał z bezpośrednimi lewymi sierpami, atakował korpus. Przy jednym z kolejnych ataków, Narkun dobrze skontrował go serią sierpowych! Mysiala na wstecznym! Żyrafa za nim! Atakuje latającym kolanem, po którym odpala lewego i prawego! Ten drugi ścina Mysialę z nóg! Żyrafa za Miśkiem z dobitką, ale ten skręca się, próbuje wracać na nogi! Narkun chwyta jednak jego szyję i zmusza Mysialę do klepania! Sędzia interweniuje, próbuje rozerwać uchwyt mistrza, ale ten odrobinę przetrzymał.

Tomasz Narkun powraca w ten sposób na zwycięskie tory po nieudanym podboju wagi ciężkiej – w marcu przegrał jednogłośnie z mistrzem Philem De Friesem. Dla Żyrafy jest to czwarta obrona tytułu 93 kilogramów.

Seria sześciu z rzędu zwycięstw Przemysława Mysiali dobiegła końca.
*****

KSW 50: Londyn – wyniki i relacja na żywo

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply