KSWPolskie MMA

Wyniki KSW 47: Damian Janikowski ciężko znokautowany przez Aleksandara Ilica – VIDEO

Damian Janikowski zamiatał klatkę Aleksandarem Ilicem przez dwie rundy podczas gali KSW 47 w Łodzi – ale w trzeciej padł ciężko znokautowany.

Faworyzowany Damian Janikowski (3-2) sensacyjnie przegrał przez ciężki nokaut w trzeciej rundzie z debiutującym nad Wisłą Aleksandarem Ilicem (11-2) podczas gali KSW 47 w Łodzi.C

Obaj rozpoczęli od lowkingów. Polak rzucił się na Serba z ostrą kombinacją. Potem dołożył kolejną, szukając przedarcia się do klinczu – i dopiął swego, unieruchamiając go pod siatką. Tam Janikowski poszukał kolan, Ilic stompów na stopy. W końcu jednak Serb wyrwał się i walka wróciła na środek klatki. Tam seria lowkingów odwrotnie ustawionego Serba. Janikowski ruszył jednak jak dzik w nogi przeciwnika – i położył go na plecach. Tam Ilic trafił łokciem, ale wrocławianin przedarł się do półgardy. Połowa rundy. Damian ciasno z góry. Atakuje krótkimi uderzeniami na korpus i głowę, ale skupia się przede wszystkim na kontroli. Ilic próbuje odpowiadać uderzeniami z pleców. Łokcie na udo w wykonaniu Polaka. Dwie minuty do końca. Na półtorej minuty przed końcem Damian przedarł się do pozycji bocznej, ale Ilic spróbował wstać – Polak rewelacyjnie jednak cisnął nim o deski suplesem! Serb zbiera się na nogi, ale uwieszony u jego bioder jak pitbul Janikowski ponownie wynosi go w górę, zapoznając z polskimi liniami lotniczymi!


https://twitter.com/streetfitebanch/status/1109553594938855424

Trafia do gardy Ilica. Tam skupia się na kontroli, od czasu do czasu atakując krótkimi uderzeniami.

Punktacja Lowking.pl R1:
10-9 Janikowski

Seria kopnięć w wykonaniu obu na otwarcie rundy drugiej. Janikowski ponownie jednak rusza do obalenia – z bardzo dużego jednak dystansu. Ilic broni się dobrze, ale naszemu zawodnikowi udaje się go złapać i przenieść walkę do klinczu. A tam – cyk i haczenie. Z góry Damian utorował sobie drogę do dosiadu, ale Ilic odzyskał półgardę. Z czasem Serb odzyskał też gardę. Sędzia nawołuje o więcej akcji. Na głowę Ilica spadają pojedyncze uderzenia Janikowskiego. Sędzia ponawia prośbę o aktywność. W końcu podnosi zawodników. Nieco ponad dwie minuty do końca. Seria dobrych uderzeń Ilica. Ładne kopnięcie. Janikowski rusza z ciosami – wyraźnie już zmęczony – goni Ilica, goni – i w końcu dopada w klinczu. A tam bez większych problemów kładzie go na plecach. Czai się na przejście pozycji… I jest półgarda! Z pleców to jednak Ilic aktywniejszy. Minuta do końca.

Punktacja Lowking.pl R2:
10-9 Janikowski

W trzeciej rundzie natomiast… Ilic najpierw zdzielił Janikowskiego frontalem na korpus. Potem dołożył kopnięcie okrężne na korpus. Tak urobionego już Polaka potraktował następnie spektakularnym brazylijskim kopnięciem, które weszło czysto! Janikowski runął na deski bez życia!

https://twitter.com/streetfitebanch/status/1109555964603219968

Dla wrocławianina jest to druga z rzędu porażka – po tym jak pierwszą w karierze zadał mu kilka miesięcy temu Michał Materla.

*****

KSW 47: Narkun vs. De Fries – wyniki, relacja i punktacja na żywo

Powiązane artykuły

Komentarze: 5

Dodaj komentarz

Back to top button