Wyniki KSW 46: Roberto Soldic ciężko nokautuje Viniciusa Bohrera – video

Roberto Soldic mocno porozbijał i ciężko znokautował Viniciusa Bohrera podczas gali KSW 46 w Gliwicach.

Mistrz wagi półśredniej Roberto Soldic (15-3) zdemolował Viniciusa Bohrera (16-7) we wziętej w zastępstwie walce w umownym 80-kilogramowym limicie wagowym podczas gali KSW 46 w Gliwicach.
Soldic rozpoczął agresywniej. Ruszył z serią ciosów, ale Brazylijczyk podniósł gardę. Bohrer spróbował ataku, ale zainkasował cios w kontrze, cofając się następnie chaotycznie. Kolejne zwarcie – Chorwat rozpuszcza ręce, bije z pełną mocą. Kopie z morderczymi intencjami. Bohrer trzyma jednak gardę wysoko. Klincz. Dwa kolana na korpus autorstwa Roberto. Brazylijczyk szuka obalenia, ale Chorwat dobrze się broni. Srogie kopnięcie na korpus w wykonaniu mistrza. I kolejne! Soldic rusza z kanonadą! Bomba za bombą lądują na głowie rywala! Brazylijczyk na miękkich nogach! Dechy! Soldic za nim z dobitką, ale Bohrer przetrwał! Roberto zaprosił go na górę. A tam – kanonada! Głowa Brazylijczyka odskakuje raz za razem, ale – nadal stoi! Soldic z pełną mocą! Bohrer nadal się nie przewraca! Kolejne uderzenia dochodzą głowy brazylijskiego nieszczęśnika! W końcu przewraca się, inkasuje kolejne uderzenia – ale wstaje! Zmęczony już Robocop znów zamyka go na siatce, rozpuszcza ręce. Potężny lewy sierp wchodzi czysto – i Brazylijczyk w końcu pada na deski bez życia! Chorwat oddala się bez dobitki, wiedząc, że jest już po wszystkim.

*****

KSW 46: Khalidov vs. Narkun II – wyniki, relacja i punktacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Pingback: KSW 46: Khalidov vs. Narkun II - wyniki, relacja i punktacja - Lowking.pl

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply