KSWPolskie MMA

Wyniki KSW 46: Krystian Kaszubowski ciężko nokautuje Michała Michalskiego – video

Krystian Kaszubowski popisał się kapitalnym nokautem w pierwszej walce gali KSW 46, ciężko ubijając Michała Michalskiego.

W pojedynku otwierającym galę KSW 46 w Gliwicach Krystian Kaszubowski (7-0) podtrzymał nieskazitelny bilans, ciężko nokautując Michała Michalskiego (6-4) w pierwszej rundzie.
Michalski rozpoczął agresywniej, wywierając presję. Kaszubowski odpowiedział lowkingiem. Z czasem o niskie kopnięcie pokusił się też Michalski, ale Kaszubowski wykorzystał okazję, hacząc próbującego jeszcze gilotyny rywala i kładąc go na plecach. Tam znalazł się w półgardzie, szukając uwolnienia nogi. Wrocławianin dobrze jednak dystansował, nie dając oponentowi miejsca i czasu. W końcu złapał podchwyt i wrócił na nogi. Lewy sierp Kaszubowskiego doszedł. Michalski podkręcił tempo, zaatakował kombinacją. Bomba z prawej Krystiana w powietrze. Michał szuka ataku na korpus. Lewy na lewy – obaj trafiają. Michalski idzie do przodu, szuka ciosów, ale inkasuje potężne ciosy od Kaszubowskiego – prawego i lewego! Pada na deski ledwie żywy! Po walce! Reprezentant Mighty Bulls Gdynia świętuje wielkie zwycięstwo!


https://twitter.com/Maldobabo/status/1068935685380427778

Dla Krystiana Kaszubowskiego jest to drugie z rzędu zwycięstwo w KSW – a dla Michała Michalskiego druga kolejna porażka.

*****

KSW 46: Khalidov vs. Narkun II – wyniki, relacja i punktacja

Powiązane artykuły

Back to top button