Wyniki KSW 44: Erko Jun wraca z dalekiej podróży, ciężko nokautuje „Stracha” – video

Debiutujący w zawodowym MMA Erko Jun ciężko znokautował Tomasza Oświecińskiego we freak fightcie podczas gali KSW 44 w Gdańsku.

W jedynym podczas gali KSW 44 w Ergo Arenie starciu dziwolągów instruktor fitness Erko Jun (1-0) ciężko znokautował aktora Tomasza Oświecińskiego (1-1).
Oświeciński od razu ruszył do szalonej szarży, szukając obalenia, ale Jun wybronił się, odpowiadając krótkimi podbródkami w klinczu. Walka przeniosła się na środek klatki – tam szybszy Bośniak zaatakował ciosami, potem lowkingiem. Polak znów ruszył do ostrej szarży, ciosami próbując utorować sobie drogę do klinczu – i choć trafił, to Jun uciekł. Oświeciński nadal jednak napierał i w końcu kombinacją dosięgnął cofającego się prosto na siatkę Juna, okrutnie go naruszając. Bośniak wylądował na deskach, ale Polak nie zdołał trafić decydującymi uderzeniami, aby go dobić, potykając się. Choć mocno zawiany, Jun wstał. Tam zdzielił ponownie Stracha lowkingiem, dokładając potem prawy. Obaj ciężko już oddychali. Oświeciński ruszył z ostrą szarżą w odpowiedzi na kopnięcie z ciosem rywala i choć jego prawy doszedł celu, to próbując ponowić – i sięgając wyprostowaną lewą Juna – zainkasował kontrę prawym, po której padł bez życia na deski.

*****

KSW 44: Pudzianowski vs. Bedorf – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply