KSWPolskie MMA

Wyniki KSW 43: Andryszak sensacyjnie ubity przez De Friesa

Phil De Fries pokonał faworyzowanego Michała Andryszaka przez nokaut techniczny w pierwszej rundzie podczas gali KSW 43 we Wrocławiu.

Ultra-ofensywnie usposobiony Michał Andryszak (20-7) sensacyjnie przegrał z Philem De Friesem (15-6) w walce o złoto kategorii ciężkiej podczas gali KSW 43 we Wrocławiu.
Andryszak od razu ruszył do ostrych ataków, soczystym kopnięciem na korpus, rzucając De Friesa na siatkę. Tam Brytyjczyk poszukał klinczu, ale zainkasował masę kolan na korpus. Polak zdystansował, ale wpadł ponownie w półdystans, rozpuszczając ręce w szalonych sierpach – wydawało się, że jest o jedno uderzenie od ubicia rywala, ale ten odpowiedział potężnymi cepami na ślepo – i doszły one celu! Andryszak kontynuował jednak ofensywę, znów dosięgając głowy i korpusu reprezentanta poznańskiego Ankosu MMA – tam jednak po raz kolejny zatracił się w szalonej ofensywie, inkasują soczyste kontrę, po której Brytyjczyk z łatwością położył go na plecach. Tam Longer spróbował jeszcze nieudanej kimury, by następnie nie znaleźć odpowiedzi na kontrolę i uderzenia z góry De Friesa. W końcu zasłonił twarz, nie poprawiając pozycji i czekając na przerwanie – i się doczekał, bo sędzia słusznie uznał, że nie ma to sensu.

*****

KSW 43 – Soldic vs. Du Plessis – wyniki, relacja i punktacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button