Konkurs Lowking.pl – wyniki

Konkurs, MMA, rękawice UFC

Dobiegł końca pierwszy konkurs w historii Lowking.pl. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział.

Przypomnijmy, w konkursie chodziło o polubienie strony Lowkinga na FB oraz dodanie interesującego komentarza do artykułu o 7 grzechach głównych stójki w MMA.

Rzeczone komentarze stały na bardzo wysokim poziomie i wybór zwycięzcy okazał się niezwykle trudny, bo co najmniej kilka doskonałych wpisów zasługiwało na nagrodę. Tym niemniej, zwycięzca może być tylko jeden i ostatecznie oryginalne rękawice UFC trafiają w ręce Lucasa.

Jeszcze raz serdeczne podziękowania dla wszystkich za uczestnictwo i wysoką jakość komentarzy. Niebawem kolejny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Tymczasem zwycięzca właśnie zakończonego proszony jest o przesłanie danych do wysyłki na maila bądź poprzez FB.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

7 Comments

 1. Madżer

  18 lutego 2013 at 10:40

  No ładne rzeczy mnie tu omijają pod moją nieobecność!

  Gratuluje zwycięzcy :)

 2. marcin

  18 lutego 2013 at 10:45

  Niektórzy się więcej opisali, ale w sumie mogę się zgodzić z wyborem. Gratulacje.

 3. Puczi

  18 lutego 2013 at 15:52

  Gratuluję wygranej.

 4. Daniel

  18 lutego 2013 at 17:22

  Gratki dla Lucasa! :-) Mam też pytanie do Naivera, szykuje się może niebawem jakiś powrót tekstu publicystycznego na lowking?

 5. naiver

  18 lutego 2013 at 19:24

  Tak, Daniel, w tym tygodniu może jeszcze się pojawi tekst publicystyczny, który nie będzie związany z aspektami techniki walki (jak ostatnio o 7 grzechach czy ciosach na korpus).

 6. Comber

  19 lutego 2013 at 11:38

  Czekam na obiecany rentgen Cormiera ;)

 7. naiver

  19 lutego 2013 at 12:00

  Tak, pamiętam, ale ostatecznie wrzucę to bliżej walki z Mirem.. Najbardziej czasochłonna robota (gify) już jest, więc dalej powinno pójść z górki.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply