Babilon MMAPolskie MMA

Wyniki Babilon MMA 6: Łukasz Brzeski ubił Michała Orkowskiego

Łukasz Brzeski pokonał Michała Orkowskiego przez techniczny nokaut w drugiej rundzie podczas gali Babilon MMA 6.

Łukasz Brzeski (6-1) odniósł niezwykle cenne zwycięstwo, podczas gali Babilon MMA 6 w Raszynie ubijając Michała Orkowskiego (4-3).

Brzeski ruszył ostro do początku, ciosami torując sobie drogę do klinczu. Z czasem walka wróciła na środek klatki, gdzie Brzeski zdzielił Orkowskiego obrotówką na korpus. Orkowski zaprzęgnął w końcu do działania zapasy, przewracając oponenta. Brzeski bronił się jednak dobrze, wstając i pod siatką udanie powstrzymując zapaśnicze zapędy przeciwnika. Odwrócił pozycję, zdzielił Michała uderzeniami i kolanami na głowę pod ogrodzeniem. Połowa rundy. Brzeski gnębi Orkowskiego pod siatką. Michał idzie jednak po obalenie i finalizuje je, choć Łukasz szybko wstaje. Orkowski ponownie idzie po sprowadzenie, ale jest skontrowany i to Brzeski kończy na górze, atakując uderzeniami. Michał przetacza jednak rywala, choć ten wstaje przy siatce. Orkowski nadal szuka obalenia pod siatką, ale bez powodzenia. W końcu walka przenosi się na środek klatki. Obaj zawodnicy już wyraźnie zmęczeni, oddychają ciężko. Brzeski trafia kilkoma uderzeniami, ale musi ratować się przed kolejnymi próbami obaleń ze strony Orkowskiego.

Druga runda należała już bezwzględnie do Brzeskiego – zasypał Orkowskiego gradem uderzeń w stójce, powstrzymał próby zapaśnicze rywala i ostatecznie ubił go uderzeniami z góry.

*****

Typowanie UFC on FOX 31 – Lee vs. Iaquinta II

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button