Wyniki ACA 101: Daniel Omielańczuk morderczym łokciem uśpił Denisa Smoldareva – VIDEO

Daniel Omielańczuk popisał się fantastycznym nokautem, w co-main evencie gali ACA 101 brutalnym łokciem usypiając Denisa Smoldareva.

W co-main evencie gali ACA 101 w Warszawie Daniel Omielańczuk (23-9) przepięknym łokciem znokautował Denisa Smoldareva (14-6).

Polak rozpoczął agresywniej, szukając kopnięć na nogi i korpus. Kilka mocnych wewnętrznych lowkingów na wysokości łydki doszło wykrocznej nogi klasycznie ustawionego Smoldareva. Daniel skraca dystans z ciosami – obaj trafiają. Omielańczuk cały czas trzyma rywala na ogrodzeniu, wywiera presję, szuka lowkingów i frontali. Kontruje ciosem próbę kopnięcia ze strony Estończyka, kładąc go na plecach pod siatką. Polak schodzi za rywalem z uderzeniami. Kontrola z góry.
Omielańczuk szuka kimury, ciągnie… Smoldarev dobrze się broni i wykorzystuje okazję, aby odwrócić pozycję – ale Daniel szybko wraca na nogi przy siatce. Klincz. Walka o pozycję. Zawodnicy przestawiają się na siatce. Końcówka rundy. Daniel dystansuje i… kapitalnym łokciem usypia Smoldareva!

Polski ciężki odnosi w ten sposób trzecie z rzędu zwycięstwo pod banderą ACA – w tym drugie przez efektowny nokaut w pierwszej rundzie. Tym samym wysuwa się na czoło rajdu po pojedynek mistrzowski z Evgenym Goncharevem.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

ACA 101: Strus vs. Nemchinov – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Klee

    15 listopada 2019 at 23:30

    Coś czuję, że i Jankowi siądzie jutro to samo. Ogólnie kozak walka, pomimo 20cm różnicy zasięgu w walce nie było tego widać.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply