Absolute Championship BerkutRosyjskie MMA

Dwa wyjątkowej klasy łokcie na ACB 86 – video

Ciro Rodrigues oraz Herb Dean pokazali podczas gali ACB 86, jak dobrze wykorzystywać łokcie do skończenia pojedynków.

Nie brakowało emocji podczas sobotniej gali ACB 86, która odbyła się na Stadionie Olimpijskim w Moskwie. Aż osiem z dwunastu walk – w tym wszystkie trzy mistrzowskie – skończyły się przed czasem. Innymi słowy, efektownych nokautów i poddań oraz kapitalnych akcji nie brakowało.
W pamięci fanów najdłużej być może zagoszczą dwie akcje z łokciami w rolach głównych.

W pierwszej debiutujący pod banderą ACB i biorący walkę w zastępstwie Ciro Rodrigues (22-7) niespodziewanie znokautował soczystym łokciem na rozerwanie klinczu faworyzowanego Beslana Isaeva (37-10).

https://twitter.com/Jolassanda/status/992828284630118401

Z kolei drugi łokieć zaprzęgnął do działania… sędzia Herb Dean! Gdy w walce wieczoru Yusuf Raisov (13-1) zapiął ciasne duszenie Maratowi Balaevowi (8-1), niespecjalnie potem garnąc się do puszczenia, amerykański rozjemca potraktował go – nieco przypadkowo, dodajmy – łokciem (przedramieniem?), po którym nowy niekwestionowany mistrz kategorii piórkowej ACB uchwyt puścił.

Po walce Dean rozmawiał z Raisovem, starając się wyjaśnić mu całą sytuacją, ale Czeczen nie wydawał się mieć jakichkolwiek pretensji względem Amerykanina.

*****

ACB 86 – wyniki, relacja i najlepsze akcje

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button