Wszystkie kursy bukmacherskie na UFC 252: Miocic vs. Cormier III ujawnione

Bukmacherzy opublikowali kursy na wszystkie pojedynki sobotniej gali UFC 252: Miocic vs. Cormier III, która odbędzie się w Las Vegas.

Na stronie naszego partnera znajduje się komplet kursów bukmacherskich na galę UFC 252, która odbędzie się w sobotę w Las Vegas.

W walce wieczoru, która zwieńczy trylogię, nie ma faworyta. Kursy na zwycięstwo Stipego Miocicia i Daniela Cormiera są identyczne i wynoszą 1.86.

Zapowiedź walki na Lowking.pl, jest wstępna analiza oraz wstępny typ – tutaj.

W co-main evencie gali Sean O’Malley jest bardzo wyraźnym faworytem – największym w całej rozpisce – w starciu z Marlonem Verą. Kurs na wiktorię Amerykanina wynosi 1.27. Wiktoria Ekwadorczyka jest warta 3.30.
Zapowiedź walki na Lowking.pl, jest wstępna analiza oraz wstępny typ – tutaj.

Wreszcie w ciekawie zapowiadającej się walce w wadze ciężkiej pomiędzy dwoma klubowymi kolegami z American Top Team, Juniorem dos Santosem i Jairzinho Rozenstruikiem, ten drugi jest niewielkim faworytem w stosunku 1.62 do 2.10.

Zapowiedź walki na Lowking.pl, jest wstępna analiza oraz wstępny typ – tutaj.

Poniżej wszystkie kursy bukmacherskie na galę UFC 252:
Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Walka zostałaby przerwana” – McGregor przekonany, że gdyby nie cofnął w ostatniej chwili nogi, pogruchotałby Diazowi kolano

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply