Wściekła reakcja Yaira Rodrigueza na próbę przeprowadzenia wywiadu przez Michaela Bispinga – VIDEO

Były mistrz UFC a obecnie komentator Michael Bisping miał pełne ręce roboty podczas sobotniej gali UFC on ESPN+ 17 w Meksyku.

Stawiwszy czoła wściekłym meksykańskim fanom, którzy po zakończonej wynikiem no contest walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 17 w mieście Meksyk obrzucili klatkę butelkami i napojami, komentator Michael Bisping udał się do oktagonu, aby przeprowadzić wywiad z Yairem Rodriguezem.

Zobacz także: Wersja 2.0 nadchodzi? Conor McGregor publikuje migawki ze sparingu

Nieszczególnie wymagające to zadanie okazało się jednak nieco problematyczne, zmuszając po raz kolejny Hrabiego do powściągnięcia emocji i trzymania nerwów na wodzy – głównie lewego sierpa. Gdy bowiem zawitał do oktagonu i położył rękę na ramieniu odwróconego El Pantery, ten w pierwszym odruchu omal nie zamachnął się na Brytyjczyka, złorzecząc pod nosem.

Co dokładnie powiedział po hiszpańsku do Bispinga Rodriguez? Otóż, sprawa nie jest jednoznaczna, ale wszystko wskazuje na to, że… zrugał Jeremy’ego Stephensa.
A przed walką ten pedał pierdolił tyle bzdur!

Meksykanin nawiązuje oczywiście do licznych przechwałek Amerykanina, który w drodze do gali prezentował niczym niezmąconą pewność siebie graniczącą – zdaniem niektórych – z arogancją, lekceważąc Meksykanina i zapowiadając, że go „rozpierdoli”.

Skąd natomiast tak emocjonalna reakcja Rodrigueza względem Bispinga? Najprawdopodobniej rozgoryczony Meksykanin, który chwilę wcześniej kipiał ze wściekłości, przeplatając ją płaczem, po prostu nie rozpoznał w pierwszej chwili Hrabiego. Szybko bowiem przeprosił go za swoje słowa.

Nie wiadomo, czy dojdzie do rewanżu między Rodriguezem i Stephensem. Ten ostatni jest nim ze wszech miar zainteresowany, ale El Pantera podchodzi do tematu z dystansem.

*****

Kursy bukmacherskie na UFC Kopenhaga ujawnione

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. TYTUS Prawdziwy

    23 września 2019 at 14:13

    Wsadził mu paluchy i jeszcze się do wszystkich sadzi. Gościu trochę pokory i samokrytyki.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply