UFCWiadomości MMA

Woodley: „Ronda będzie zarabiać najwięcej tylko do powrotu Jonesa”

Tyron Woodley stwierdził, że status Rondy Rousey jako najlepiej zarabiającej osoby w UFC utrzyma się tylko do powrotu Jona Jonesa.

W wywiadzie dla MMAJunkie jeden z najlepszych półśrednich zawodników na świecie, Tyron Woodley (15-3), stwierdził, iż supergwiazda UFC Ronda Rousey (12-0) utrzyma status najwięcej zarabiającej osoby w organizacji tylko do powrotu najlepszego zawodnika na świecie bez podziału na kategorie wagowe, Jona Jonesa (21-1).

Myślę, że kiedy Jon wróci, znów zajmie miejsce najlepiej zarabiającego zawodnika w UFC. Dostawał tyle, ile jest wart i nie mam z tym żadnego problemu. Nie wiem, ile dokładnie płacą Rondzie, ale mniej więcej zdaję sobie sprawę, ile zarabiał Jones – był on najlepiej opłacanym zawodnikiem w organizacji, choć Rousey wyciąga dobre, siedmiocyfrowe kwoty.

Woodley nie chce odbierać niczego niepokonanej mistrzyni, doceniając jej wkład w popularyzację sportu.

Nie ma wątpliwości, że Jon nadal będzie zarabiał najwięcej, gdy wróci do oktagonu. Wydaje się, że odzyska sławę, którą posiadał przed tym całym wypadkiem. Mimo wszystko, Ronda Rousey ustanowiła nowy pułap, jeśli chodzi o medialność i popularność – ona przyciąga atencję ludzi kompletnie niezwiązanych ze sportem, a to jest coś, czego Jones nigdy nie mógłby dokonać. Raczej ciężko będzie zobaczyć go jako twarz organizacji po tym wszystkim, co się wydarzyło wokół jego osoby.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button