„Widziałem komentarze Fedora” – Petr Yan odpowiada na krytykę ze strony Fedora Emelianenki

Dyktujący warunki w wadze koguciej Petr Yan odniósł się do wypowiedzi Fedora Emelianenki, który zarzucił mu niepotrzebną gadatliwość.

Zapytany w zeszłym tygodniu o mistrza kategorii koguciej UFC Petra Yana, legendarny Fedor Emelianenko przemycił pod adresem krajana kilka słów krytyki, zarzucając mu niepotrzebne gadulstwo.

– To dobry zawodnik – powiedział Fedor w rozmowie z RIA Novosti. – Nie lubię jednak, gdy zawodnik zaczyna dużo mówić, zamiast udowadniać to w ringu. Tyczy się to każdego zawodnika. Nie czytam werbalnych połajanek, ale dochodzą do mnie pewne informacje, widzę nagłówki w artykułach. Takie zachowanie jest z mojego punktu widzenia nie do zaakceptowania. Jeśli jesteś zawodnikiem, bądź nim w pełni.

Trudno zatem dziwić się, że podczas jednej z sesji na Instagram Live Sybiraka zapytano o przytoczoną wyżej wypowiedź słynącego z medialnej wstrzemięźliwości Ostatniego Cara.
– Widziałem komentarz Fedora – powiedział Yan. – Fedor to Fedor. To jego zdanie, ale nie możemy być wszyscy jak on. Każdy jest sobą. Nie wydaje mi się, abym pozwolił sobie na coś niedopuszczalnego czy niepotrzebnego. Mogę odpowiedzieć za każde słowo, jakie powiedziałem.

Niewidziany w akcji od czasu lipcowego zwycięstwa z Jose Aldo, które zapewniło mu pas mistrzowski, Petr Yan miał powrócić do oktagonu w grudniu, mierząc się w pierwszej obronie tytułu z Aljamainem Sterlingiem, ale z powodu problemów wizowych wycofał się z występu. Pojedynek odbędzie się w lutym lub marcu.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply