Warlley Alves króciutkim lewym z klinczu zamyka oko Sultana Alieva – video

Do wyprowadzenia niszczycielskiego ciosu, który rozstrzyga walkę, czasami potrzeba dosłownie odrobiny przestrzeni – co udowodnił na UFC 224 Warlley Alves.

Warlley Alves odniósł w sobotę podczas gali UFC 224 w Rio de Janeiro drugie z rzędu zwycięstwo, w wyróżnionej walce karty Fight Pass w pokonanym polu zostawiając Sultana Alieva.

Starcie toczyło się głównie w klinczu, gdzie to Brazylijczyk przeważał, częściej kontrolując akcję i przede wszystkim trafiając częściej. I właśnie w zwarciu pod siatką rozstrzygnął pojedynek – tam bowiem na początku drugiej rundy wyprowadził krótki cios, po którym prawe oko Rosjanina zaczęło szybko puchnąć.

via GIPHY

Gdy schodził do narożnika, oko było już niemalże zamknięte.
W przerwie natomiast do klatki zawitał lekarz, orzekając, że Aliev nie jest zdolny do kontynuowania walki z uwagi na kompletnie zamknięte oko. I trudno się takiej decyzji dziwić…

*****

Lyoto Machida wyjaśnia, dlaczego chce walki z Michaelem Bispingiem

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply