Polskie MMAUFC

„Walka z przytulającą się panienką? Już mam żonę!” – Alex Pereira wykpił Krzysztofa Jotkę

Alex Pereira odpowiedział na niedawny wpis Krzysztofa Jotki, w którym ten określił go mianem klauna.
Gdy w zeszłym tygodniu gruchnęła nowina o zestawieniu walki Alexa Pereiry z Bruno Silvąskrzyżują rękawice 12 marca w ramach gali UFC Fight Night w Las Vegas – nieoczekiwanie zeźlił się… Krzysztof Jotko!
Polak zarzucił Poatanowi, że ten wystraszył się z nim walki, która miała jakoby odbyć się miesiąc wcześniej.

– Patrzcie na tego klauna! – wypalił wówczas Polak. – Zgodziłem się na walkę 12 lutego! A ty uciekasz przerażony, walcząc z kimś innym, bo boisz się zapasów. Dlaczego się lękasz?

Dzisiaj najwyraźniej w końcu słowa te polskiego średniego dotarły do Brazylijczyka…

– Nigdy o gościu nie słyszałem, ale mówił mi o nim mój menadżer i doszliśmy do wniosku, że to rywal pozbawiony jakiegokolwiek wyrazu i kompletnie nieciekawy – napisał Alex na Instagramie. – Dlaczego miałbym walczyć z gościem, który daje wyłącznie nudne walki?– Weteran z prawie 30 walkami, który nawet nie jest w rankingu?! Będziesz się garnął do walki ze mną cały czas. Chcę przeciwnika, który daje widowisko, jak ja. Nie chcę przytulającej się panienki, bo już mam żonę.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– A pomimo tego nadal bez żadnego szacunku nazywa mnie klaunem? Gdybym miał jego styl walki, już zacząłbym szukać innej roboty… Może w cyrku.

Poatan – były mistrz dwóch kategorii wagowych GLORY oraz dwukrotny kickbokserski pogromca Israela Adesanyi – zadebiutował w UFC w listopadzie, efektownym latającym kolanem nokautując Andreasa Michailidisa.
Krzysztof Jotko był ostatnio widziany w akcji w październiku, pokonując niejednogłośną decyzją Mishę Cirkunova. Powrócił w ten sposób na drogę zwycięstw po porażce z Seanem Stricklandem. Polak wygrał cztery z ostatnich pięciu walk, wszystkie decyzjami sędziowskimi.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

  1. Ja tam życzę Pereirze, by dostał szybkie KO od krajana. Leszczyk w MMA buja się tylko na tym, że pokonał dwa razy szczęśliwie Adesanyę w KB, bo to żę był mistrzem dwukrotnym Glory, to mało kto go z tego kojarzy :D

Dodaj komentarz

Back to top button