„Patrzcie na tego klauna! Dlaczego się lękasz?” – Krzysztof Jotko ostro do Alexa Pereiry

Nie był kontent Krzysztof Jotko z zestawienia starcia Alexa Pereiry z Bruno Silvą na marcową galę UFC Fight Night.
We wtorek gruchnęły doniesienia o szalenie interesująco zapowiadającej się walce dwóch Brazylijczyków – nieukrywającego mistrzowskich aspiracji w wadze średniej wybornego kickboksera Alexa Pereiry z nieprzebierającym w środkach oktagonowym rzeźnikiem Bruno Silva. Pojedynek odbędzie się 12 marca w ramach gali UFC Fight Night w Las Vegas. Szczegóły – tutaj.
Tymczasem okazuje się, że Blindado nie był pierwszym rywalem, jakiego zaproponowano dwukrotnemu pogromcy kickbokserskiemu Israela Adesanyi. A przynajmniej na to wskazuje najnowszy wpis w mediach społecznościowych autorstwa… Krzysztofa Jotki!

– Patrzcie na tego klauna! – wypalił Polak. – Zgodziłem się na walkę 12 lutego! A ty uciekasz przerażony, walcząc z kimś innym, bo boisz się zapasów. Dlaczego się lękasz?Warto natomiast zwrócić uwagę, że Polak przywołuje termin 12 lutego, podczas gdy Brazylijczyk będzie walczył dokładnie miesiąc później. Jeśli wbrew temu, co sugeruje Jotko, Pereira jednak nie uciekł przerażony, być może właśnie termin pojedynku był kością niezgody?

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Poatan ma za sobą jeden występ pod sztandarem UFC. W listopadzie efektownym latającym kolanem znokautował Andreasa Michailidisa.
Krzysztof Jotko był ostatnio widziany w akcji w październiku, pokonując niejednogłośną decyzją sędziowską Mishę Cirkunova. Powrócił w ten sposób na zwycięskie tory po porażce z Seanem Stricklandem. Polak wygrał cztery z ostatnich pięciu starć w oktagonie UFC.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Kroganin

    21 grudnia 2021 at 21:33

    Zwycięstwo z Bruno wywinduje go dużo szybciej do poważnych walk w UFC. Jeśli odmówił to miał do tego prawo, szukając sobie rywala który zrobi wokół niego więcej szumu. Zwycięstwo z Jotko nie daje mu nic na ten moment.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply