UFC

Walka wieczoru gali UFC Fight Night pomiędzy Derrickiem Lewisem i Sergeyem Spivakiem odwołana!

W trakcie gali UFC Fight Night w Las Vegas ogłoszono, że z rozpiski wypadła walka wieczoru.
Przeciętna – w porywach! – na papierze rozpiska gali UFC Fight Night, która odbywa się teraz w Las Vegas, właśnie straciła walkę wieczoru.

Organizatorzy ogłosili, że pojedynek w wadze ciężkiej pomiędzy Derrickiem Lewisem i Sergeyem Spivakiem został odwołany. Powód? Amerykanin rozchorował się i trafił do szpitala.

Szczegółów nie ujawniono – wiadomo jedynie, że problemy zdrowotne Lewisa nie są związane ani ze ścinaniem wagi, ani ze święcącą niedawno medialne triumfy chorobą.
Czarna Bestia doznał w tym roku dwóch porażek, ulegając przez nokauty Taiowi Tuivasie oraz Sergeyowi Pavlovichowi. W drodze do walki zapewniał, że jest świetnie przygotowany na pełne pięć rund.

Z kolei sklasyfikowany na 12. miejscu w rankingu Sergey Spivak miał powalczyć o trzecie kolejne zwycięstwo i awans do czołowej dziesiątki kategorii ciężkiej.

W konsekwencji walką wieczoru wydarzenia będzie dotychczasowy co-main event pomiędzy Ionem Cutelabą i Kennedym Nzechukwu. Starcie odbędzie się oczywiście na dystansie trzech rund.Wyniki i relacją na żywo z gali – tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button