UFC

Walka wieczoru gali UFC 294 w Abu Zabi ujawniona – Islam Makhachev ponownie zmierzy się z Charlesem Oliveirą

Październikową galę UFC 294 w Abu Zabi zwieńczy rewanżowe starcie na szczycie kategorii lekkiej pomiędzy Islamem Makhachevem i Charlesem Oliveirą.
A jednak! Jeszcze kilkanaście dni temu Charles Oliveira (34-9) zarzekał się, że w październiku na gali UFC 294 w Abu Zabi nie wystąpi, a tymczasem okazuje się, że Dana White i spółka znaleźli sposób na przekonanie Brazylijczyka do walki.

Sternik amerykańskiego giganta ogłosił bowiem, że w walce wieczoru gali UFC 294, która odbędzie się 21 października w Abu Zabi, rywalem mistrza kategorii lekkiej Islama Makhacheva (24-1) będzie ponownie właśnie Do Bronx.
Dagestańczyk i Brazylijczyk skrzyżowali po raz pierwszy rękawice w październiku ubiegłego roku. Makhachev koncertowo rozbił i w drugiej rundzie poddał Do Bronxa, przerywając jego serię 11. zwycięstw i rozsiadając się na mistrzowskim tronie kategorii lekkiej.

Od tamtego czasu obaj zawodnicy stoczyli po jednej zwycięskiej walce. Islam Makhachev w lutym obronił po raz pierwszy pas, pokonując jednogłośną decyzją sędziowską rozdającego karty w wadze piórkowej Alexandra Volkanovskiego, podczas gdy Charles Oliveira kilka tygodni temu efektownie spacyfikował w pierwszej rundzie Beneila Dariusha.

Mając na uwadze przebieg pierwszego pojedynku, trudno nie faworyzować tutaj Dagestańczyka, który w pierwszej walce rozdawał karty w każdej płaszczyźnie oktagonowego rzemiosła – od stójki przez zapasy po parter.

Przewidywane kursy bukmacherskie


Islam Makhachev – 1.30
Charles Oliveira – 2.90

Wstępny typ

Islam Makhachev

Islam Makhachev vs. Charles Oliveira 2 - kto wygra?Rozpiska UFC 294

Walka wieczoru

155 lb: Islam Makhachev (24-1) vs. Charles Oliveira (34-9) – o pas mistrzowski

Karta główna

185 lb: Paulo Costa (14-2) vs. Khamzat Chimaev (12-0)
185 lb: Nassourdine Imavov (12-4) vs. Ikram Aliskerov (14-1)
125 lb: Tim Elliott (19-12-1) vs. Muhammad Mokaev (9-0)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button