Walka Khabib vs. Gaethje przebije rekordowe Khabib vs. Conor? „Na to wskazują szacunki!”

Sternik UFC Dana White zdradził, że szacunkowe dane wskazują na to, iż starcie Khabiba Nurmagomedova z Justinem Gaethje wykręci nowy rekord sprzedaży PPV.

Wygląda na to, że doskonałe wyniki oglądalności na You Tube materiałów związanych z sobotnią galą UFC 254, którą uświetni starcie na szczycie kategorii lekkiej pomiędzy Khabibem Nurmagomedovem i Justinem Gaethje, nie są przypadkowe.

Jak bowiem stwierdził sternik amerykańskiego giganta Dana White, konfrontacja Dagestańskiego Orła z Highlightem zapowiada się na rekordową pod względem sprzedaży PPV.

– W tej chwili szacunki wskazują na to, że wybije skalę – stwierdził White w rozmowie z TMZ.com. – Dzisiaj mamy tutaj wtorek. Kończy się wtorek, jutro jest środa, a tymczasem już w poniedziałek – w poniedziałek! – szacunki wskazywały, że to największa walka w naszej historii. Nie w czwartek, nie w piątek – ale już w poniedziałek!
Zapytany, czy zatem starcie Khabiba Nurmagomedova z Justinem Gaethje może pod kątem sprzedaży PPV przebić dotychczasowy rekord, jaki wykręciła konfrontacja Dagestańczyka z Conorem McGregorem – 2,4 mln PPV – głównodowodzący UFC przytaknął.

– Tak, ta walka zapowiada się w tej chwili na większą – powiedział. – Czy trend się utrzyma? Jedynym słabym punktem jest fakt, że gala nie odbywa się w czasie największej oglądalności w Stanach Zjednoczonych. Trudno dotrzeć z tym do ludzi.

Gala UFC 254 odbędzie się w europejskich godzinach – dostosowanych do Bliskiego Wschodu i Rosji, gdzie Dagestański Orzeł cieszy się gigantyczną popularnością. W Polsce karta główna rozpocznie się o godzinie 20:00.Czy jednak rekordowe 2,4 mln PPV gali UFC 229 zostanie pobite? Nie wiadomo. Wydaje się jednak niemal pewnikiem, że sobotnie wydarzenie zdystansuje galę UFC 253 z Israelem Adesanyą i Paulo Costą, której sprzedaż PPV wyniosła ponad 700 tys.

Cały wywiad z Daną Whitem poniżej:

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply