Bez kategorii

Vitor Belfort wskazuje pięciu potencjalnych rywali

Uzyskawszy ponownie dostęp do Fontanny Młodości, Vitor Belfort intensyfikuje spekulacje na temat swojego powrotu do akcji, wskazując pięciu potencjalnych rywali.

Co prawda przed swoją ostatnią walką pod sztandarem UFC – przegraną przez nokaut z Lyoto MachidąVitor Belfort stwierdził, że marzy mu się potyczka z Fedorem Emelianenko, ale w najnowszym wpisie w mediach społecznościowych Brazylijczyk pyta fanów o inne potencjalne zestawienia.

https://www.instagram.com/p/Bkl4Yj5lDTO/

Jeśli moglibyście wybrać jedną z tych walk, aby odbyła się ponownie, którą chcielibyście obejrzeć? Wanderlei Silva, Tito Ortiz, Chuck Liddell, Michael Bisping, Dan Henderson?
O ile rewanżowe starcia z emerytowanymi Michaelem Bispingiem i Danem Hendersonem nie wydają się realne, to inaczej sprawa przedstawia się w kontekście potencjalnych pojedynków z Wanderleiem Silvą, Tito Ortizem i Chuckiem Liddellem. Ten pierwszy nadal bowiem walczy, a dwaj pozostali otwarcie mówią o powrocie z emerytury.

41-letni Phenom, uwolniwszy się z krępujących go obostrzeń w UFC, od kilku tygodni kusi powrotem, a jego forma – sądząc przynajmniej po zdjęciach – rośnie.

*****

Francis Ngannou chce rewanżu ze Stipe Miocicem, odpowiada na wyzwanie Curtisa Blaydesa

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button